Escola d'Estiu UPV 2000 - Orla de monitors
Grups Album Monitors

Miguel J. Giménez Gadea
Director de la Escola d'Estiu

Joan Bautista Marchuet Dasi
Coordinador de Monitores

Miguel Ángel Gimeno Torres
Secretaría de Actividades Exteriores

Juan S. Ortiz Juan
Secretaría de Gestión

Andrés Gomar Talavera
Secretaría Técnica

Yolanda Benedito Gasent
Responsable de Actividades

Maria Aguirre Recatala
Responsable de Actividades Deportivas

Rosana Leri Moreno
Responsable de Material

Toni Vicente Sánchez
Responsable de Piscina

Marian Val i Canós
Responsable de Summer

Jose María Calabuig Coret
Responsable de Curso

Maties Campos Ferrer
Responsable de Curso

Laura Ferri Pedrón
Responsable de Curso

Esther Herráiz García
Responsable de Curso

Jose Javier Robredo Peñalver
Responsable de Curso

Vicky Sánchez Pérez
Responsable de Curso

Sonia Solera Cano
Responsable de Curso

Celia Torres Blasco
Responsable de Curso

Ignacio Ventura González
Responsable de Curso

Rocio Alarcon Reverte
Monitor de Grupo

Marta Furió Blasco
Monitor de Grupo

María Gloria Martos García
Monitor de Grupo

Sergio Panella Martínez
Monitor de Grupo

Jesus Bueno García
Monitor de Grupo

Rosa Castillo Caja
Monitor de Grupo

Carlos Cervera Tortosa
Monitor de Grupo

Esther Debón Verdu
Monitor de Grupo

Imma Escartí Castell
Monitor de Grupo

Felipe-Borja Fraile Pallás
Monitor de Grupo

Jose Fuentes Exposito
Monitor de Grupo

Beatriz Fuertes Tomás
Monitor de Grupo

Sonia Gasso Bas
Monitor de Grupo

Verónica Gómez Jiménez
Monitor de Grupo

Consuelo González Balbuena
Monitor de Grupo

Mª Carmen Iborra Torres
Monitor de Grupo

Vicent Pasqual Jorda i Monteagut
Monitor de Grupo

Amparo Junoy Olmos
Monitor de Grupo

Guillermo Lahoz Calvo
Monitor de Grupo

Ana López Dominguez
Monitor de Grupo

Marcela Martín Melero
Monitor de Grupo

Elena Morera Sardeña
Monitor de Grupo

Pepi Nofuentes Montes
Monitor de Grupo

Pilar Ochoa Tortajada
Monitor de Grupo

Amparo Palacios Espinosa
Monitor de Grupo

Tahis Amparo Palomares Chust
Monitor de Grupo

Raquel Paños Lafuente
Monitor de Grupo

Carla Pelechano Ribes
Monitor de Grupo

Rocío Peramo Sanchez
Monitor de Grupo

Teresa Puchol i Estellés
Monitor de Grupo

Alfredo Roig Borras
Monitor de Grupo

Maria Sanchis Martinez
Monitor de Grupo

Maria Jesus Ureña Palomo
Monitor de Grupo

Olivia Belenguer Olmos
Monitor de Grupo de Preescolar

Maria Calbo Hermoso
Monitor de Grupo de Preescolar

Isabel Corral Requena
Monitor de Grupo de Preescolar

Nuria Feliu Beltrán
Monitor de Grupo de Preescolar

Ana Navarro López
Monitor de Grupo de Preescolar

Lourdes Navarro López
Monitor de Grupo de Preescolar

Eva Mª Rubio Esteban
Monitor de Grupo de Preescolar

Mª José Sánchez-Cifuentes Martos
Monitor de Grupo de Preescolar

Ana Sancho Fernandez
Monitor de Grupo de Preescolar

Josefa Soriano Ruiperez
Monitor de Grupo de Preescolar

Fanny Soro Ros
Monitor de Grupo de Preescolar

Olga Teruel Sáez
Monitor de Grupo de Preescolar

Ana Maria Vázquez Sáez
Monitor de Grupo de Preescolar

Belén Montesinos Abellán
Monitor de Grupo de Preescolar

Marta Bonafont Sotelo
Monitor de Grupo de Summer School

José Miguel Núñez Cabezas
Monitor de Grupo de Summer School

Mª Vanessa Raimundo i Fenollosa
Monitor de Grupo de Summer School

Vicente Gimeno
Monitor de Actividad de Summer School

Vicente José Albiñana Navarro
Monitor de Artes Marciales

Carolina Cotillas Alandí
Monitor de Actividad de Preescolar

David Gimeno Asensio
Monitor de Actividad de Preescolar

Carmen Lapiedra Eres
Monitor de Actividad de Preescolar

Salvador Machancoses Hervas
Monitor de Actividad de Preescolar

Ana María Maciá Martín
Monitor de Actividad de Preescolar

Laura Masiá Maravilla
Monitor de Actividad de Preescolar

Mª Dolores Moreno Jiménez
Monitor de Actividad de Preescolar

Ana Casas Sanmartín
Monitor de Actividad de Summer School

Jodie Dinapoli Algarra
Monitor de Actividad de Summer School

Marta Esplugles Cebrian
Monitor de Actividad de Summer School

Carmina Úbeda Giner
Monitor de Actividad de Summer School

David Rosa Mañez
Monitor de Aventura y Supervivencia

Reyes Sanz Benlloch
Monitor de Bailes y Canciones

Raimon Salazar Bonet
Monitor de Béisbol

Betlem Bolea i Ruiz
Monitor de Campamento

Javier Gimeno Torres
Monitor de Campamento

Guillermo Insa Hernández
Monitor de Campamento

Pau Monzó Martí
Monitor de Campamento

Santiago Ros Ruiz
Monitor de Campamento

Nuria Hernández Pardo
Monitor de Cocina

Cristina Gómez Gol
Monitor de Deportes

Rubén Martínez Muñiz
Monitor de Deportes

Inma Masia Maravilla
Monitor de Deportes

Paqui Pelechano Ribes
Monitor de Deportes

Nuria Moya Llorens
Monitor de Danzas del Mundo

Pau Bueno Vila
Monitor de Eco-Pandilla

Laura Garcia Raga
Monitor de Expresión Corporal

Anthony L. Kessler
Monitor de Inglés

Kathy Matles
Monitor de Inglés

Joan Josep Sala i Escrihuela
Monitor de Juegos Tradicionales

Carles Mateu i Gómez
Monitor de Pilota Valenciana

Enrique Alario Catalá
Monitor de Natación

Luis Beltrán Ponce
Monitor de Natación

Antonio Escudero Sánchez
Monitor de Natación

Jano Raga Fabregat
Monitor de Natación

Laura Vicente Sánchez
Monitor de Natación

Francisco Javier Saiz Castellote
Monitor de Rugby

Antonio Alberto Granados Martín
Monitor de Tiro con Arco

Ivan Alfaro Romero
Monitor del Taller de Teatro

Elías Pérez Faus
Monitor del Taller de los Sentidos

Rubén Sanchis Oltra
Monitor del Taller Tecnológico

Marta Frias Bregel
Monitor de Vídeo

Eva Ardid Redondo
Proyecto de Actividad

Vanessa Domingo Casillas
Proyecto de Actividad

Esther Ibañez Bosch
Proyecto de Actividad

Marta Lidón Mompó García
Proyecto de Actividad

Tavi Rico Calatayud
Monitor del Taller de WebCam

Ana María Alcaide Cervera
Monitor de Apoyo

Sonia Alfaro Martínez
Monitor de Apoyo

María Argente Sánchez
Monitor de Apoyo

Mª Jesús Arnal Parada
Monitor de Apoyo

Angel Ignacio Benito Romero
Monitor de Apoyo

Miguel Bori Muñoz
Monitor de Apoyo

David Cano Garcia
Monitor de Apoyo

Juan Cano Garcia
Monitor de Apoyo

Paula Cembrero Coca
Monitor de Apoyo

Javier Ejarque Garin
Monitor de Apoyo

Hermelando Estellés Espuch
Monitor de Apoyo

Covadonga Fernández Ochando
Monitor de Apoyo

Vanessa García Molina
Monitor de Grupo

Pedro Giménez Cebriá
Monitor de Apoyo

María Teresa Hernández Pardo
Monitor de Apoyo

David Incertis Jarillo
Monitor de Apoyo

Jéssica Mª Latorre Vázquez
Monitor de Apoyo

Elisa Maiques Fernandez
Monitor de Apoyo

Cristina Martinez De Haro
Monitor de Apoyo

Rafa Nacher Espada
Monitor de Apoyo

Vanessa Ortiz Torrecilla
Monitor de Apoyo

Alberto Perdigón Velasco
Monitor de Apoyo

Antonio Pinazo Blanco
Monitor de Apoyo

Mónica Ramírez Escriche
Monitor de Apoyo

Patricia Rubio Esteban
Monitor de Apoyo

Amparo Sánchez Calatrava
Monitor de Apoyo

Oscar Carles Tejedor Moreno
Monitor de Apoyo

Neus Vivó de Soto
Monitor de Apoyo